Aktualności
  • IOS S.A.
    Pod nazwą IOS S.A. powstała nowa spółka, która od początku września 2011 zrzesza pod swoim dachem wszystkie spółki Grupy Partner tj. FK Partner, Payroll Partner, Tax Partner, Recruitment Partner, Akademia Biznesu oraz IT Partner. Idea łączenia się pod parasolową marką IOS S.A. zrodziła się z myślą o zunifikowaniu naszych spółek. Do nowych usług dołączają rekrutacja i selekcja pracowników, którą już teraz zajmuje się Recruitment Partner - projekt pod szyldem spółki Payroll Partner - poszerzając w ten sposób pakiet usług z obszarów HR, do tej pory oferowanych przez naszą spółkę....
Kontakt

Warszawa

Al. Niepodległości 124 lok.19
02-577 Warszawa
Telefon: (22) 407 74 57
Fax: (22) 407 74 52
biuro@at-partner.pl

O nas

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu informacje dotyczące firmy AT Partner Sp. z o.o. i zakresu świadczonych przez nas usług.

Zdajemy sobie sprawę, że dokonanie wyboru firmy audytorskiej, która jest w stanie zapewnić najwyższe standardy w zakresie badania sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego i doradztwa finansowego jest decyzją trudną.

Pragniemy zapewnić, że firma AT Partner Sp. z o.o. wykaże się profesjonalizmem, obiektywizmem i niezależnością. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i doświadczenie, aby zaspokoić potrzeby i sprostać wymaganiom. Każdego klienta taktujemy z właściwą uwagą. Każdemu z Państwa poświęcimy niezbędną ilość czasu do rozwiązywania trudnych problemów finansowych i podatkowych.

Stawiamy na indywidualne podejście do spraw związanych z działalnością podmiotu gospodarczego. Proponowane przez nas wynagrodzenia odzwierciedlają ilość pracy niezbędnej do zapewnienia właściwych standardów prac audytorskich i doradczych. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, w której kwestia wynagrodzenia lub jego struktury stanowić będzie jedyne kryterium oceny naszej oferty.

Integrated Outsourcing Solutions S.A. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.           Realizacja: Laboratorium Artystyczne Oprogramowanie: Black Wolf CMS